Książka STREFA SZEFA

Książka STREFA SZEFA

„W teorii nie ma różnicy pomiędzy teorią a praktyką. W praktyce – jest.”  

Lawrence P. Berra (wybitny zawodnik i trener New York Yankees)

Książka „STREFA SZEFA” została napisana dla dyrektorów placówek, ale też dla ich zastępców i w ogóle dla osób zarządzających zespołami w oświacie. Jest ona podręcznikiem, z którego mogą skorzystać zarówno początkujący dyrektorzy, jak i szefowie z wieloletnim doświadczeniem, bo – jak napisała jedna z dyrektorek – „największą zaletą książki jest to, że oprócz podawania rozwiązań, skłania do uczciwej autorefleksji, a co za tym idzie, do zmiany myślenia.”

Przy pisaniu przyświecało nam zacytowane powyżej motto. Mamy wrażenie, że w polskiej oświacie jest mnóstwo teorii zarządczych, które stanowią wspaniałą bazę wiedzy dla dyrektorów. Dlatego nie zależało nam na napisaniu jeszcze jednej książki, która jeszcze lepiej opisze kolejną teorię zarządzania.

Prowadząc szkolenia dla dyrektorów „STREFA SZEFA” stykamy się z tak zwyczajnymi sytuacjami, jak brak zaangażowania, nieprzyjmowanie odpowiedzialności za zlecone zadanie, podejmowanie współpracy tylko z tymi, których się lubi i unikanie tych, których się nie lubi, zlecanie zadań zawsze tym samym osobom, bo tylko one gwarantują, że skończą to, co zaczęły, i tak dalej, i temu podobne.

W tej książce najbardziej zależało nam na praktycznym podejściu do tematu zarządzania zespołem nauczycielskim. Choć nie stronimy od pewnej dawki nowoczesnych teorii zarządzania, to całość łączą przykłady prawdziwych sytuacji i nasze wieloletnie doświadczenie w pracy z dyrektorami.

Fragment książki do pobrania – kliknij łącze poniżej:

strefa-szefa-spis-tresci

UWAGA!!! RABAT NA KSIĄŻKĘ 50%

CENA KSIĄŻKI 45 PLN 

22 PLN+koszt wysyłki 8 PLN

RAZEM: 53 PLN  30PLN

(wystawiamy zarówno faktury przelewowe, jak i gotówkowe)

ABY ZAMÓWIĆ KSIĄŻKĘ PROSZĘ WYPEŁNIĆ PONIŻSZY FORMULARZ:

    Szkolenie „STREFA SZEFA”