Od kilku lat już nie aktualizujemy listy referencyjnej szkół, w których szkoliliśmy.
KONFERENCJE, KONGRESY I ZJAZDY (warsztaty, szkolenia i wystąpienia publiczne):
- MAC S.A.
- OSKKO (www.oskkko.edu.pl)
– Kongresy Zarządzania Oświatą oraz Konferencje Kadry Kierowniczej Oświaty:
- XVIII Konferencja (Kraków 2022)
- XV Kongres (Zakopane 2021)
- XIV Kongres (Zakopane 2019)
- XVI Konferencja (Kraków 2019)
- XIII Kongres (Toruń 2018)
- XV Konferencja (Kraków 2018)
- XII Kongres (Kraków 2017)
- XIV Konferencja (Kraków 2017)
- XI Kongres (Wrocław2016)
- XIII Konferencja (Kraków 2016)
- X Kongres (Łódź 2015)
- XII Konferencja (Kraków 2015)
- IX Kongres (Warszawa 2014)
- XI Konferencja (Kraków 2014)
- VULCAN – VI Kongres Księgowych Oświaty – wykład pt. „Konflikt – instrukcja obsługi” (Toruń 2020)
- Konferencja pt. „DYREKTOR – PIERWSZY NAUCZYCIEL” (Rzeszów 2019)
- FORUM Wychowania Przedszkolnego (Wieliczka 2019)
- Konferencja„Oswoić Autyzm” (Zgorzelec 2018)
- V Ogólnopolski Kongresu Tutoringu (Warszawa 2018)
- Konferencja „Nauczyciel- rodzicem, rodzic-nauczycielem… cz.2” (Kraków 2018)
- Konferencja „Nauczyciel – rodzicem, rodzic – nauczycielem. Komunikacja kluczem do dobrej współpracy na rzecz dziecka cz.1” (Kraków 2018)
- III Ogólnopolska Konferencja Freblowska „Kreowanie nowej rzeczywistości edukacyjnej” (Lublin 2017)
- Krajowe Forum Oświaty Niepublicznej (www.kfon.pl/):
- Coroczna Konferencja KFON (Wałbrzych 2017)
- Powiatowe Spotkania Pedagogiczne organizowane przez Powiaty Świdnicki oraz Drawski dla osób zarządzających oświatą:
- X Powiatowe Spotkania Pedagogiczne (Czaplinek 2016)
- IX Powiatowe Spotkania Pedagogiczne (Czaplinek 2015)
- VIII Powiatowe Spotkania Pedagogiczne (Czaplinek 2014)
- Gminne Jednostki Oświatowe w Tarnowie Podgórnym i Dusznikach:
- Spotkanie dyrektorów placówek w regionie (Duszniki 2014)
URZĘDY, SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE, ZESPOŁY SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH:
- Narodowe Centrum Kultury (Warszawa)
- Ogólnopolski Operator Oświaty
- Kuratorium Oświaty w Rzeszowie
- Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Rzeszowie
- Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie
- Warmińsko – Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie
- Wydział Edukacji w Legionowie
- Wydział Edukacji w Piasecznie
- Miejski Zarząd Oświaty w Bielsku-Białej
- Wydział Edukacji Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim
- Wydział Edukacji, Kultury i Spraw Społecznych, Urząd Miasta Białogard
- Wydział Oświaty Urzędu Miasta Jarosławia
- Wydział Oświaty Urzędu Miasta Zamość
- Gminny Zespół Oświaty w Chojnicach
- Gminna Jednostka Oświatowa w Tarnowie Podgórnym
- Gminny Zespół Oświatowy w Dusznikach
- Miejski Zarząd Oświaty w Skoczowie
- Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu
- Miejski Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Białymstoku
- Specjalistyczna Poradnia Wczesnej Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej w Krakowie
- Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi w Krakowie
- Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Bogatyni
- Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Białymstoku
- Niepubliczna Wielospecjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna ISKIERKA
- Ośrodek Pomocy Społecznej w Polkowicach
- Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Zamościu
- Młodzieżowy Dom Kultury im. W. Broniewskiego w Kaliszu
- Dom Kultury w Stargardzie
- Gdańsk Pałac Młodzieży
- Bogatyński Ośrodek Kultury
- Grajewskie Centrum Kultury
- Zespół Szkół Muzycznych w Częstochowie
- Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gdańsku
- Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Zamościu
- Liceum Ogólnokształcące nr 2 w Zamościu
- Liceum Ogólnokształcące w Piasecznie
- Zespół Szkół nr 7 w Warszawie
- I Liceum Ogólnokształcące w Puławach
- VI Liceum Ogólnokształcące we Wrocławiu
- VII Liceum Ogólnokształcące we Wrocławiu
- XII Liceum Ogólnokształcące we Wrocławiu
- XVI Liceum Ogólnokształcące we Wrocławiu
- CLX Liceum Ogólnokształcące w Warszawie
- VII Liceum Ogólnokształcące w Radomiu
- Elektroniczne Zakłady Naukowe we Wrocławiu
- XXV Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu
- I Liceum Ogólnokształcące w Kaliszu
- I Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie
- Zespół Szkół nr 1 w Olsztynie
- Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Olsztynie
- Zespół Szkół Budowlanych w Olsztynie
- Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących w Olsztynie
- Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie
- Zespół Szkół Gastronomiczno-Spożywczych w Olsztynie
- I Liceum Ogólnokształcące w Kędzierzynie-Koźlu
- II Liceum Ogólnokształcące w Opolu
- V Liceum Ogólnokształcące w Opolu
- III Liceum Ogólnokształcące w Wałbrzychu
- IV Liceum Ogólnokształcące w Wałbrzychu
- Bielska Szkoła Przemysłowa w Bielsku-Białej
- Zespół Szkół Technicznych w Mielcu
- Zespół Szkół Licealno-Technicznych w Poznaniu
- Zespół Szkół Pijarów w Poznaniu (LO, G, SP)
- Zespół Szkół Handlowych w Sopocie
- Zespół Szkół Morskich w Kołobrzegu
- Zespół Szkół nr 1 w Goleniowie
- Zespół Szkół nr 1 w Swarzędzu
- Zespół Szkół nr 2 w Swarzędzu
- Zespół Szkół nr 6 we Wrocławiu
- Technikum Ogrodnicze w Poznaniu
- Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Pszczynie
- Zespół Szkół w Rokietnicy
- Liceum Ogólnokształcące w Kórniku
- Zespół Szkół w Bolechowie
- Zespół Szkół w Murowanej Goślinie
- Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Środzie Wlkp.
- Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 w Ostrołęce
- Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie
- Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Sandomierzu
- Zespół Szkół Zawodowych w Giżycku
- Zespół Szkół Nr 5 w Wałbrzychu
- Zespół Szkół „EKOLA” we Wrocławiu (SP, G, LO)
- Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego w Inowrocławiu
- Zespół Szkół nr 110 przy Szpitalu Klinicznym w Poznaniu
- Zespół Szkół Specjalnych nr 103 w Poznaniu
- Zespół Szkół Specjalnych nr 105 w Poznaniu
- Zespól Szkol Specjalnych nr 107 w Poznaniu
- Zespól Szkol Specjalnych nr 110 w Poznaniu
- Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy dla Niesłyszących w Krakowie
- Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Niesłyszących w Krakowie
- Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Zgorzelcu
- Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jeleniej Górze
- Zespół Placówek Specjalnych w Bystrzycy Górnej
- Szkoła Podstawowa Specjalna w Stargardzie
- Schronisko dla Nieletnich w Chojnicach
- Fundacja Na Rzecz Edukacji i Rozwoju STER w Toruniu
ZESPOŁY SZKÓŁ (Przedszkola/SP i G):
- Gimnazjum nr 20 w Gdańsku
- Gimnazjum nr 1 w Sztumie
- Gimnazjum nr 13 we Wrocławiu
- Gimnazjum nr 41 w Łodzi
- Gimnazjum nr 44 w Łodzi
- Gimnazjum nr 1 w Puszczykowie
- Gimnazjum nr 1 w Dzierżoniowie
- Gimnazjum nr 2 w Świdnicy
- Gimnazjum nr 6 w Świdnicy
- Gimnazjum nr 6 w Koszalinie
- Gimnazjum nr 2 w Mielcu
- Gimnazjum nr 1 w Wolsztynie
- Gimnazjum nr 1 w Białogardzie
- Gimnazjum nr 2 w Białogardzie
- Gimnazjum w Tarnowie Podgórnym
- Gimnazjum w Rokietnicy
- Gimnazjum w Rzgowie
- Gimnazjum w Wasilkowie
- Gminny Zespół Szkół w Dobiegniewie
- Szkoła Podstawowa w Zegrzu
- Szkoła Podstawowa w Wasilkowie
- Szkoła Podstawowa nr 3 w Zamościu
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Trzebnicy
- Szkoła Podstawowa nr 3 w Starogardzie Gdańskim
- Szkoła Podstawowa nr 56 w Krakowie
- Zespół Szkół Specjalnych nr 4 w Krakowie
- Szkoła Podstawowa nr 60 w Gdańsku
- Szkoła Podstawowa nr 12 w Warszawie
- Szkoła Podstawowa nr 66 w Warszawie
- Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 339 w Warszawie
- Szkoła Podstawowa nr 16 w Przemyślu
- Szkoła Podstawowa nr 18 w Kaliszu
- Szkoła Podstawowa nr 25 we Wrocławiu
- Szkoła Podstawowa nr 64 we Wrocławiu
- Szkoła Podstawowa nr 83 we Wrocławiu
- Szkoła Podstawowa nr 84 we Wrocławiu
- Szkoła Podstawowa nr 98 we Wrocławiu
- Szkoła Podstawowa nr 63 we Wrocławiu
- Szkoła Podstawowa nr 71 we Wrocławiu
- Szkoła Podstawowa nr 107 we Wrocławiu
- Szkoła Podstawowa nr 2 w Malborku
- Szkoła Podstawowa nr 3 w Malborku
- Szkoła Podstawowa nr 5 w Malborku
- Szkoła Podstawowa nr 5 w Lesznie
- Szkoła Podstawowa nr 5 w Jaworze
- Szkoła Podstawowa nr 47 w Szczecinie
- Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie
- Szkoła Podstawowa nr 55 w Szczecinie
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 111 w Łodzi
- Szkoła Podstawowa nr 36 w Łodzi
- Szkoła Podstawowa nr 39 w Chorzowie
- Szkoła Podstawowa nr 23 w Radomiu
- Szkoła Podstawowa nr 14 w Radomiu
- Szkoła Podstawowa nr 20 w Poznaniu
- Szkoła Podstawowa nr 58 w Poznaniu
- Szkoła Podstawowa nr 6 w Poznaniu
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Grodzisku Wlkp.
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Luboniu
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowym Tomyślu
- Szkoła Podstawowa nr 10 w Starachowicach
- Szkoła Podstawowa nr 9 w Olsztynie
- Szkoła Podstawowa nr 10 w Olsztynie
- Szkoła Podstawowa nr 3 w Białogardzie
- Szkoła Podstawowa nr 4 w Białogardzie
- Szkoła Podstawowa nr 5 w Białogardzie
- Szkoła Podstawowa nr 2 w Puszczykowie
- Szkoła Podstawowa nr 2 w Świeciu
- Szkoła Podstawowa nr 3 w Luboniu
- Szkoła Podstawowa nr 3 w Dzierżoniowie
- Szkoła Podstawowa nr 3 w Iławie
- Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu
- Szkoła Podstawowa nr 4 w Goleniowie
- Szkoła Podstawowa nr 4 w Grodzisku Wlkp.
- Szkoła Podstawowa nr 4 w Luboniu
- Szkoła Podstawowa nr 4 w Jarocinie
- Szkoła Podstawowa nr 5 w Pyskowicach
- Szkoła Podstawowa nr 6 w Kołobrzegu
- Szkoła Podstawowa nr 6 w Świdnicy
- Szkoła Podstawowa nr 8 w Świdnicy
- Szkoła Podstawowa nr 8 w Policach
- Szkoła Podstawowa nr 105 w Świdnicy
- Szkoła Podstawowa nr 7 w Czeladzi
- Szkoła Podstawowa nr 8 w Chrzanowie
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Kędzierzyn-Koźlu
- Szkoła Podstawowa nr 9 w Kędzierzyn-Koźlu
- Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu
- Szkoła Podstawowa Nr 2 w Białymstoku
- Szkoła Podstawowa nr 43 w Białymstoku
- Szkoła Podstawowa Nr 2 w Chojnej
- Szkoła Podstawowa w Chudowie
- Szkoła Podstawowa w Grąblewie
- Szkoła Podstawowa w Lusowie
- Szkoła Podstawowa w Lusówku
- Szkoła Podstawowa w Przeźmierowie
- Szkoła Podstawowa w Rokietnicy
- Szkoła Podstawowa w Rzgowie
- Szkoła Podstawowa w Kłodawie
- Szkoła Podstawowa w Lichnowach
- Szkoła Podstawowa w Nowej Cerkwi
- Szkoła Podstawowa w Silnie
- Szkoła Podstawowa w Szczytnej
- Szkoła Podstawowa w Tarnowie Podgórnym
- Szkoła Podstawowa w Więckowicach
- Szkoła Podstawowa w Wirach
- Szkoła Podstawowa w Będkowicach
- Szkoła Podstawowa w Kawnicach
- Szkoła Podstawowa w Wiągu
- Szkoła Podstawowa w Czaplach
- Szkoła Podstawowa w Terespolu Pomorskim
- Zespół Szkół w Pstrągowej
- Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Jaśle
- Zespół Szkół w Dębowcu
- Szkoła Podstawowa w Stawiszynie
- Szkoła Podstawowa w Silnie
- Szkoła Podstawowa w Zblewie
- Szkoła Podstawowa w Opolnie
- Szkoła Podstawowa w Kliniskach Wielkich
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Bogatyni
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Bogatyni
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Świebodzicach
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Świebodzicach
- Publiczny Zespół Szkół Integracyjnych w Świebodzicach
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Suchej Opolskiej
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Błotnicy Strzeleckiej
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Błędowie
- Zespół Szkół Integracyjnych nr 62 w Warszawie
- Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 w Warszawie
- Szkoła Podstawowa nr 124 w Warszawie
- Szkoła Podstawowa nr 218 w Warszawie
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Prószkowie
- Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Mielcu
- Szkoła Podstawowa nr 6 w Mielcu
- Szkoła Podstawowa nr 7 w Mielcu
- Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mielcu
- Niepubliczna Szkoła Podstawowa Promyk w Szczecinie
- Podstawowa Szkoła Społeczna Niedźwiednik w Gdańsku
- Szkoła Podstawowa Niepubliczna Fundacji Edukacyjnej Varsovia w Wilanowie
- Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO w Warszawie
- Szkoła Podstawowa nr 9 STO w Warszawie
- Społeczne Gimnazjum nr 333 STO w Warszawie
- Społeczna Szkoła Podstawowa nr 35 w Legionowie
- I Zespół Szkół STO w Gdańsku
- Zespół Szkół STO w Białymstoku
- II Podstawowo-Gimnazjalny Zespół Szkół Społecznych STO w Gdańsku
- III Podstawowo-Gimnazjalny Zespół Szkół Społecznych STO w Gdańsku
- Zespół Szkół Fundacji SGMK w Wałbrzychu
- Katolicki Zespół Edukacyjny w Ostrowcu Świętokrzyskim
- Zespół Szkół w Kołobrzegu
- Zespołu Szkół w Starych Oborzyskach
- Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Legionowie
- Zespół Szkół w Łazach
- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Paniówkach
- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Studzienicach
- Zespół Szkół nr 11 we Wrocławiu
- Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 15 we Wrocławiu
- Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 21 we Wrocławiu
- Zespół Szkół Samorządowych w Łagiewnikach
- Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 14 w Gliwicach
- Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Gliwicach
- Zespół Szkół w Gorzycach
- Zespół Szkół w Dłużcu
- Zespół Szkół w Korzkwi
- Zespół Szkół w Legionowie
- Zespół Szkół w Marcinowicach
- Zespół Szkół w Pilicy
- Zespół Szkół w Starych Żukowicach
- Zespół Szkół w Wolbromiu
- Zespół Szkół nr 7 w Chojnicach
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Chojnicach
- Szkoła Podstawowa nr 5 w Chojnicach
- Szkoła Podstawowa nr 7 w Chojnicach
- Szkoła Podstawowa w Nowej Cerkwi
- Zespół Szkół nr 16 w Białymstoku
- Zespół Placówek Oświatowych w Kadłubie
- Zespół Placówek Oświatowych w Gołyminie-Ośrodku
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Rozmierce
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Stalowej Woli
- Szkoła Podstawowa nr 3 w Ostrowie Wielkopolskim
- Szkoła Podstawowa nr 5 w Ostrowie Wielkopolskim
PRZEDSZKOLA:
- Przedszkole Nr 57 w Gdańsku
- Przedszkole Miejskie Nr 1 w Białogardzie
- Przedszkole Miejskie Nr 2 w Białogardzie
- Przedszkole Miejskie Nr 3 w Białogardzie
- Przedszkole Miejskie Nr 2 w Mielcu
- Przedszkole Miejskie Nr 8 w Mielcu
- Niepubliczne Przedszkole „SZCZĘŚLIWE DZIECKO” w Mielcu
- Przedszkole Niepubliczne Promyk w Szczecinie
- Przedszkole w Tarnowie Podgórnym
- Przedszkole w Skórzewie (Poznań)
- Przedszkole w Przeźmierowie
- Przedszkole w Lusowie
- Publiczne Przedszkole Samorządowe w Zbiersku
- Przedszkole Publiczne Nr 1 w Dzierżoniowie
- Przedszkole Publiczne Nr 2 w Dzierżoniowie
- Przedszkole Publiczne Nr 7 w Dzierżoniowie
- Niepubliczne Przedszkole FRAJDA w Świdnicy
- Przedszkole Specjalne nr 164 w Poznaniu
- Przedszkole Samorządowe Nr 5 w Chrzanowie
- Przedszkole Samorządowe Nr 7 w Chrzanowie
- Przedszkole Samorządowe Nr 9 w Chrzanowie
- Przedszkole Samorządowe Nr 11 w Chrzanowie
- I Niepubliczne Przedszkole w Chrzanowie
- II Niepubliczne Przedszkole w Jaworznie
- Przedszkole Samorządowe nr 12 w Białymstoku
- Przedszkole Samorządowe nr 35 w Białymstoku
- Przedszkole Samorządowe nr 48 w Białymstoku
- Przedszkole Samorządowe nr 51 w Białymstoku
- Przedszkole Samorządowe nr 81 w Białymstoku
- Przedszkole nr 1 w Stalowej Woli
- Przedszkole nr 6 w Stalowej Woli
- Przedszkole nr 7 w Stalowej Woli
- Przedszkole nr 9 w Stalowej Woli
- Przedszkole nr 10 w Stalowej Woli
- Przedszkole nr 11 w Stalowej Woli
- Przedszkole nr 15 w Stalowej Woli
- Przedszkole nr 18 im. Marii Montessori w Stalowej Woli
- Przedszkole Miejskie nr 5 w Zamościu
- Przedszkole Miejskie nr 8 w Zamościu
- Przedszkole Miejskie nr 9 w Zamościu
- Przedszkole Miejskie nr 10 w Zamościu
- Przedszkole Miejskie nr 12 w Zamościu
- Przedszkole Miejskie nr 13 w Zamościu
- Gminne Przedszkole nr 2 w Trzebnicy
- Przedszkole Publiczne Nr 2 w Kędzierzynie-Koźlu