Lista referencyjna

Lista referencyjna

KONFERENCJE, KONGRESY I ZJAZDY (warsztaty, szkolenia i wystąpienia publiczne):

  • MAC S.A.
  • OSKKO (www.oskkko.edu.pl):– Kongresy Zarządzania Oświatą oraz Konferencje Kadry Kierowniczej Oświaty:
    • XIV Kongres (Zakopane 2019)
    • XVI Konferencja (Kraków 2019)
    • XIII Kongres (Toruń 2018)
    • XV Konferencja (Kraków 2018)
    • XII Kongres (Kraków 2017)
    • XIV Konferencja (Kraków 2017)
    • XI Kongres (Wrocław2016)
    • XIII Konferencja (Kraków 2016)
    • X Kongres (Łódź 2015)
    • XII Konferencja (Kraków 2015)
    • IX Kongres (Warszawa 2014)
    • XI Konferencja (Kraków 2014)
  • Konferencja pt. „DYREKTOR – PIERWSZY NAUCZYCIEL” (Rzeszów 2019)
  • FORUM Wychowania Przedszkolnego (Wieliczka 2019)
  • KonferencjaOswoić Autyzm(Zgorzelec 2018)
  • V Ogólnopolski Kongresu Tutoringu (Warszawa 2018)
  • Konferencja „Nauczyciel- rodzicem, rodzic-nauczycielem… cz.2” (Kraków 2018)
  • Konferencja „Nauczyciel – rodzicem, rodzic – nauczycielem. Komunikacja kluczem do dobrej współpracy na rzecz dziecka cz.1” (Kraków 2018)
  • III Ogólnopolska Konferencja Freblowska „Kreowanie nowej rzeczywistości edukacyjnej” (Lublin 2017)
  • Krajowe Forum Oświaty Niepublicznej (www.kfon.pl/):
    • Coroczna Konferencja KFON (Wałbrzych 2017)
  • Powiatowe Spotkania Pedagogiczne organizowane przez Powiaty Świdnicki oraz Drawski dla osób zarządzających oświatą:
    • X Powiatowe Spotkania Pedagogiczne (Czaplinek 2016)
    • IX Powiatowe Spotkania Pedagogiczne (Czaplinek 2015)
    • VIII Powiatowe Spotkania Pedagogiczne (Czaplinek 2014)
  • Gminne Jednostki Oświatowe w Tarnowie Podgórnym i Dusznikach:
    • Spotkanie dyrektorów placówek w regionie (Duszniki 2014)

URZĘDY, SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE, ZESPOŁY SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH:

  1. Narodowe Centrum Kultury (Warszawa)
  2. Ogólnopolski Operator Oświaty
  3. Kuratorium Oświaty w Rzeszowie
  4. Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Rzeszowie
  5. Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie
  6. Warmińsko – Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie
  7. Wydział Edukacji w Legionowie
  8. Wydział Edukacji w Piasecznie
  9. Miejski Zarząd Oświaty w Bielsku-Białej
  10. Wydział Edukacji Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim
  11. Wydział Edukacji, Kultury i Spraw Społecznych, Urząd Miasta Białogard
  12. Wydział Oświaty Urzędu Miasta Jarosławia
  13. Wydział Oświaty Urzędu Miasta Zamość
  14. Gminny Zespół Oświaty w Chojnicach
  15. Gminna Jednostka Oświatowa w Tarnowie Podgórnym
  16. Gminny Zespół Oświatowy w Dusznikach
  17. Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu
  18. Miejski Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Białymstoku
  19. Specjalistyczna Poradnia Wczesnej Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej w Krakowie
  20. Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi w Krakowie
  21. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Bogatyni
  22. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Zamościu
  23. Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Zamościu
  24. Liceum Ogólnokształcące nr 2 w Zamościu
  25. Liceum Ogólnokształcące w Piasecznie
  26. Zespół Szkół nr 7 w Warszawie
  27. VII Liceum Ogólnokształcące we Wrocławiu
  28. XII Liceum Ogólnokształcące we Wrocławiu
  29. XVI Liceum Ogólnokształcące we Wrocławiu
  30. CLX Liceum Ogólnokształcące w Warszawie
  31. Elektroniczne Zakłady Naukowe we Wrocławiu
  32. XXV Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu
  33. I Liceum Ogólnokształcące w Kaliszu
  34. Młodzieżowy Dom Kultury im. W. Broniewskiego w Kaliszu
  35. I Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie
  36. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Olsztynie
  37. Zespół Szkół Budowlanych w Olsztynie
  38. Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących w Olsztynie
  39. Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie
  40. Zespół Szkół Gastronomiczno-Spożywczych w Olsztynie
  41. I Liceum Ogólnokształcące w Kędzierzynie-Koźlu
  42. II Liceum Ogólnokształcące w Opolu
  43. III Liceum Ogólnokształcące w Wałbrzychu
  44. Bielska Szkoła Przemysłowa w Bielsku-Białej
  45. Zespół Szkół Technicznych w Mielcu
  46. Zespół Szkół Licealno-Technicznych w Poznaniu
  47. Zespół Szkół Pijarów w Poznaniu (LO, G, SP)
  48. Zespół Szkół Handlowych w Sopocie
  49. Zespół Szkół Morskich w Kołobrzegu
  50. Zespół Szkół nr 1 w Goleniowie
  51. Zespół Szkół nr 1 w Swarzędzu
  52. Zespół Szkół nr 2 w Swarzędzu
  53. Zespół Szkół nr 6 we Wrocławiu
  54. Technikum Ogrodnicze w Poznaniu
  55. Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Pszczynie
  56. Zespół Szkół w Rokietnicy
  57. Liceum Ogólnokształcące w Kórniku
  58. Zespół Szkół w Bolechowie
  59. Zespół Szkół w Murowanej Goślinie
  60. Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Środzie Wlkp.
  61. Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie
  62. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Sandomierzu
  63. Zespół Szkół Zawodowych w Giżycku
  64. Zespół Szkół Nr 5 w Wałbrzychu
  65. Zespół Szkół „EKOLA” we Wrocławiu (SP, G, LO)
  66. Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego w Inowrocławiu
  67. Zespół Szkół nr 110 dla Dzieci Przewlekle Chorych przy Szpitalu Klinicznym w Poznaniu
  68. Zespół Szkół Specjalnych nr 103 w Poznaniu
  69. Zespół Szkół Specjalnych nr 105 w Poznaniu
  70. Zespól Szkol Specjalnych nr 107 w Poznaniu
  71. Zespól Szkol Specjalnych nr 110 w Poznaniu
  72. Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy dla Niesłyszących w Krakowie
  73. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Niesłyszących w Krakowie
  74. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Zgorzelcu
  75. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jeleniej Górze
  76. Zespół Placówek Specjalnych w Bystrzycy Górnej
  77. Schronisko dla Nieletnich w Chojnicach
  78. Fundacja Na Rzecz Edukacji i Rozwoju STER w Toruniu

ZESPOŁY SZKÓŁ (Przedszkola/SP i G):

  1. Gimnazjum nr 20 w Gdańsku
  2. Gimnazjum nr 1 w Sztumie
  3. Gimnazjum nr 13 we Wrocławiu
  4. Gimnazjum nr 41 w Łodzi
  5. Gimnazjum nr 44 w Łodzi
  6. Gimnazjum nr 1 w Puszczykowie
  7. Gimnazjum nr 1 w Dzierżoniowie
  8. Gimnazjum nr 2 w Świdnicy
  9. Gimnazjum nr 6 w Świdnicy
  10. Gimnazjum nr 6 w Koszalinie
  11. Gimnazjum nr 2 w Mielcu
  12. Gimnazjum nr 1 w Wolsztynie
  13. Gimnazjum nr 1 w Białogardzie
  14. Gimnazjum nr 2 w Białogardzie
  15. Gimnazjum w Tarnowie Podgórnym
  16. Gimnazjum w Rokietnicy
  17. Gimnazjum w Rzgowie
  18. Gimnazjum w Wasilkowie
  19. Gminny Zespół Szkół w Dobiegniewie
  20. Szkoła Podstawowa w Wasilkowie
  21. Szkoła Podstawowa nr 3 w Starogardzie Gdańskim
  22. Szkoła Podstawowa nr 56 w Krakowie
  23. Szkoła Podstawowa nr 60 w Gdańsku
  24. Szkoła Podstawowa nr 12 w Warszawie
  25. Szkoła Podstawowa nr 16 w Przemyślu
  26. Szkoła Podstawowa nr 25 we Wrocławiu
  27. Szkoła Podstawowa nr 83 we Wrocławiu
  28. Szkoła Podstawowa nr 84 we Wrocławiu
  29. Szkoła Podstawowa nr 98 we Wrocławiu
  30. Szkoła Podstawowa nr 63 we Wrocławiu
  31. Szkoła Podstawowa nr 107 we Wrocławiu
  32. Szkoła Podstawowa nr 3 w Malborku
  33. Szkoła Podstawowa nr 5 w Malborku
  34. Szkoła Podstawowa nr 5 w Lesznie
  35. Szkoła Podstawowa nr 47 w Szczecinie
  36. Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie
  37. Szkoła Podstawowa nr 55 w Szczecinie
  38. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 111 w Łodzi
  39. Szkoła Podstawowa nr 36 w Łodzi
  40. Szkoła Podstawowa nr 23 w Radomiu
  41. Szkoła Podstawowa nr 20 w Poznaniu
  42. Szkoła Podstawowa nr 58 w Poznaniu
  43. Szkoła Podstawowa nr 6 w Poznaniu
  44. Szkoła Podstawowa nr 1 w Grodzisku Wlkp.
  45. Szkoła Podstawowa nr 1 w Luboniu
  46. Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowym Tomyślu
  47. Szkoła Podstawowa nr 10 w Starachowicach
  48. Szkoła Podstawowa nr 9 w Olsztynie
  49. Szkoła Podstawowa nr 10 w Olsztynie
  50. Szkoła Podstawowa nr 3 w Białogardzie
  51. Szkoła Podstawowa nr 4 w Białogardzie
  52. Szkoła Podstawowa nr 5 w Białogardzie
  53. Szkoła Podstawowa nr 2 w Puszczykowie
  54. Szkoła Podstawowa nr 2 w Świeciu
  55. Szkoła Podstawowa nr 3 w Luboniu
  56. Szkoła Podstawowa nr 3 w Dzierżoniowie
  57. Szkoła Podstawowa nr 3 w Iławie
  58. Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu
  59. Szkoła Podstawowa nr 4 w Goleniowie
  60. Szkoła Podstawowa nr 4 w Grodzisku Wlkp.
  61. Szkoła Podstawowa nr 4 w Luboniu
  62. Szkoła Podstawowa nr 4 w Jarocinie
  63. Szkoła Podstawowa nr 5 w Pyskowicach
  64. Szkoła Podstawowa nr 6 w Kołobrzegu
  65. Szkoła Podstawowa nr 6 w Świdnicy
  66. Szkoła Podstawowa nr 8 w Świdnicy
  67. Szkoła Podstawowa nr 105 w Świdnicy
  68. Szkoła Podstawowa nr 7 w Czeladzi
  69. Szkoła Podstawowa nr 8 w Chrzanowie
  70. Szkoła Podstawowa nr 1 w Kędzierzyn-Koźlu
  71. Szkoła Podstawowa nr 9 w Kędzierzyn-Koźlu
  72. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Białymstoku
  73. Szkoła Podstawowa nr 43 w Białymstoku
  74. Szkoła Podstawowa w Chudowie
  75. Szkoła Podstawowa w Grąblewie
  76. Szkoła Podstawowa w Lusowie
  77. Szkoła Podstawowa w Lusówku
  78. Szkoła Podstawowa w Przeźmierowie
  79. Szkoła Podstawowa w Rokietnicy
  80. Szkoła Podstawowa w Rzgowie
  81. Szkoła Podstawowa w Kłodawie
  82. Szkoła Podstawowa w Szczytnej
  83. Szkoła Podstawowa w Tarnowie Podgórnym
  84. Szkoła Podstawowa w Więckowicach
  85. Szkoła Podstawowa w Wirach
  86. Szkoła Podstawowa w Będkowicach
  87. Szkoła Podstawowa w Kawnicach
  88. Szkoła Podstawowa w Wiągu
  89. Szkoła Podstawowa w Czaplach
  90. Szkoła Podstawowa w Terespolu Pomorskim
  91. Szkoła Podstawowa w Silnie
  92. Szkoła Podstawowa w Zblewie
  93. Szkoła Podstawowa w Kliniskach Wielkich
  94. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Bogatyni
  95. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Bogatyni
  96. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Świebodzicach
  97. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Świebodzicach
  98. Publiczny Zespół Szkół Integracyjnych w Świebodzicach
  99. Publiczna Szkoła Podstawowa w Suchej Opolskiej
  100. Publiczna Szkoła Podstawowa w Błotnicy Strzeleckiej
  101. Zespół Szkół Integracyjnych nr 62 w Warszawie
  102. Publiczna Szkoła Podstawowa w Prószkowie
  103. Szkoła Podstawowa nr 6 w Mielcu
  104. Szkoła Podstawowa nr 7 w Mielcu
  105. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mielcu
  106. Niepubliczna Szkoła Podstawowa Promyk w Szczecinie
  107. Podstawowa Szkoła Społeczna Niedźwiednik w Gdańsku
  108. Szkoła Podstawowa Niepubliczna Fundacji Edukacyjnej Varsovia w Wilanowie
  109. Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO w Warszawie
  110. Szkoła Podstawowa nr 9 STO w Warszawie
  111. Społeczne Gimnazjum nr 333 STO w Warszawie
  112. I Zespół Szkół STO w Gdańsku
  113. Zespół Szkół STO w Białymstoku
  114. II Podstawowo-Gimnazjalny Zespół Szkół Społecznych STO w Gdańsku
  115. III Podstawowo-Gimnazjalny Zespół Szkół Społecznych STO w Gdańsku
  116. Zespół Szkół Fundacji SGMK w Wałbrzychu
  117. Katolicki Zespół Edukacyjny w Ostrowcu Świętokrzyskim
  118. Zespół Szkół w Kołobrzegu
  119. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Legionowie
  120. Zespół Szkół w Łazach
  121. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Paniówkach
  122. Zespół Szkół nr 11 we Wrocławiu
  123. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 15 we Wrocławiu
  124. Zespół Szkół Samorządowych w Łagiewnikach
  125. Zespół Szkół w Gorzycach
  126. Zespół Szkół w Dłużcu
  127. Zespół Szkół w Korzkwi
  128. Zespół Szkół w Legionowie
  129. Zespół Szkół w Marcinowicach
  130. Zespół Szkół w Pilicy
  131. Zespół Szkół w Starych Żukowicach
  132. Zespół Szkół w Wolbromiu
  133. Zespół Szkół nr 7 w Chojnicach
  134. Szkoła Podstawowa nr 1 w Chojnicach
  135. Szkoła Podstawowa nr 5 w Chojnicach
  136. Szkoła Podstawowa w Nowej Cerkwi
  137. Zespół Szkół nr 16 w Białymstoku
  138. Zespół Placówek Oświatowych w Kadłubie
  139. Publiczna Szkoła Podstawowa w Rozmierce
  140. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Stalowej Woli

PRZEDSZKOLA:

  1. Przedszkole Miejskie Nr 1 w Białogardzie
  2. Przedszkole Miejskie Nr 2 w Białogardzie
  3. Przedszkole Miejskie Nr 3 w Białogardzie
  4. Przedszkole Miejskie Nr 2 w Mielcu
  5. Przedszkole Miejskie Nr 8 w Mielcu
  6. Niepubliczne Przedszkole „SZCZĘŚLIWE DZIECKO” w Mielcu
  7. Przedszkole Niepubliczne Promyk w Szczecinie
  8. Przedszkole w Tarnowie Podgórnym
  9. Przedszkole w Skórzewie (Poznań)
  10. Przedszkole w Przeźmierowie
  11. Przedszkole w Lusowie
  12. Przedszkole Publiczne Nr 1 w Dzierżoniowie
  13. Przedszkole Publiczne Nr 2 w Dzierżoniowie
  14. Przedszkole Publiczne Nr 7 w Dzierżoniowie
  15. Niepubliczne Przedszkole FRAJDA w Świdnicy
  16. Przedszkole Specjalne nr 164 w Poznaniu
  17. Przedszkole Samorządowe Nr 5 w Chrzanowie
  18. Przedszkole Samorządowe Nr 7 w Chrzanowie
  19. Przedszkole Samorządowe Nr 9 w Chrzanowie
  20. Przedszkole Samorządowe Nr 11 w Chrzanowie
  21. I Niepubliczne Przedszkole w Chrzanowie
  22. II Niepubliczne Przedszkole w Jaworznie
  23. Przedszkole Samorządowe nr 12 w Białymstoku
  24. Przedszkole Samorządowe nr 35 w Białymstoku
  25. Przedszkole Samorządowe nr 48 w Białymstoku
  26. Przedszkole Samorządowe nr 51 w Białymstoku
  27. Przedszkole Samorządowe nr 81 w Białymstoku
  28. Przedszkole nr 1 w Stalowej Woli
  29. Przedszkole nr 6 w Stalowej Woli
  30. Przedszkole nr 7 w Stalowej Woli
  31. Przedszkole nr 9 w Stalowej Woli
  32. Przedszkole nr 10 w Stalowej Woli
  33. Przedszkole nr 11 w Stalowej Woli
  34. Przedszkole nr 15 w Stalowej Woli
  35. Przedszkole nr 18 im. Marii Montessori w Stalowej Woli