LISTA REFERENCYJNA

LISTA REFERENCYJNA

KONFERENCJE, KONGRESY I ZJAZDY (warsztaty, szkolenia i wystąpienia publiczne):

  • OSKKO (www.oskkko.edu.pl)

– Kongresy Zarządzania Oświatą oraz Konferencje Kadry Kierowniczej Oświaty:

  • XIII Kongres (Toruń 2018)
  • XV Konferencja (Kraków 2018)
  • XII Kongres (Kraków 2017)
  • XIV Konferencja (Kraków 2017)
  • XI Kongres (Wrocław2016)
  • XIII Konferencja (Kraków 2016)
  • X Kongres (Łódź 2015)
  • XII Konferencja (Kraków 2015)
  • IX Kongres (Warszawa 2014)
  • XI Konferencja (Kraków 2014)
  • V Ogólnopolski Kongresu Tutoringu (Warszawa 2018)
  • Konferencja „Nauczyciel- rodzicem, rodzic-nauczycielem. Komunikacja kluczem do dobrej współpracy na rzecz dziecka cz.2” (Kraków 2018)
  • Konferencja „Nauczyciel – rodzicem, rodzic – nauczycielem. Komunikacja kluczem do dobrej współpracy na rzecz dziecka” (Kraków 2018)
  • III Ogólnopolska Konferencja Freblowska „Kreowanie nowej rzeczywistości edukacyjnej” (Lublin 2017)
  • Krajowe Forum Oświaty Niepublicznej (www.kfon.pl/):
    • Coroczna Konferencja KFON (Wałbrzych 2017)
  • Powiatowe Spotkania Pedagogiczne organizowane przez Powiaty Świdnicki oraz Drawski dla osób zarządzających oświatą:
    • X Powiatowe Spotkania Pedagogiczne (Czaplinek 2016)
    • IX Powiatowe Spotkania Pedagogiczne (Czaplinek 2015)
    • VIII Powiatowe Spotkania Pedagogiczne (Czaplinek 2014)
  • Gminne Jednostki Oświatowe w Tarnowie Podgórnym i Dusznikach:
    • Spotkanie dyrektorów placówek w regionie (Duszniki 2014)

URZĘDY, SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE, ZESPOŁY SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH:

  1. Wydział Edukacji w Legionowie
  2. Wydział Edukacji w Piasecznie
  3. Miejski Zarząd Oświaty w Bielsku-Białej
  4. Wydział Edukacji Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim
  5. Wydział Edukacji, Kultury i Spraw Społecznych, Urząd Miasta Białogard
  6. Wydział Oświaty Urzędu Miasta Jarosławia
  7. Gminna Jednostka Oświatowa w Tarnowie Podgórnym
  8. Gminny Zespół Oświatowy w Dusznikach
  9. Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu
  10. Miejski Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Białymstoku
  11. Warmińsko – Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie
  12. Specjalistyczna Poradnia Wczesnej Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej w Krakowie
  13. Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi w Krakowie
  14. Liceum Ogólnokształcące w Piasecznie
  15. Zespół Szkół nr 7 w Warszawie
  16. VII Liceum Ogólnokształcące we Wrocławiu
  17. XII Liceum Ogólnokształcące we Wrocławiu
  18. XVI Liceum Ogólnokształcące we Wrocławiu
  19. CLX Liceum Ogólnokształcące w Warszawie
  20. Elektroniczne Zakłady Naukowe we Wrocławiu
  21. XXV Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu
  22. I Liceum Ogólnokształcące w Kaliszu
  23. I Liceum Ogólnokształcące w Kędzierzynie-Koźlu
  24. II Liceum Ogólnokształcące w Opolu
  25. Bielska Szkoła Przemysłowa w Bielsku-Białej
  26. Zespół Szkół Technicznych w Mielcu
  27. Zespół Szkół Licealno-Technicznych w Poznaniu
  28. Zespół Szkół Pijarów w Poznaniu (LO, G, SP)
  29. Zespół Szkół Handlowych w Sopocie
  30. Zespół Szkół Morskich w Kołobrzegu
  31. Zespół Szkół Gastronomiczno-Spożywczych w Olsztynie
  32. Zespół Szkół nr 1 w Goleniowie
  33. Zespół Szkół nr 1 w Swarzędzu
  34. Zespół Szkół nr 2 w Swarzędzu
  35. Zespół Szkół nr 6 we Wrocławiu
  36. Technikum Ogrodnicze w Poznaniu
  37. Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Pszczynie
  38. Zespół Szkół w Rokietnicy
  39. Liceum Ogólnokształcące w Kórniku
  40. Zespół Szkół w Bolechowie
  41. Zespół Szkół w Murowanej Goślinie
  42. Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Środzie Wlkp.
  43. Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie
  44. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Sandomierzu
  45. Zespół Szkół Zawodowych w Giżycku
  46. Zespół Szkół „EKOLA” we Wrocławiu (SP, G, LO)
  47. Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego w Inowrocławiu
  48. Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy dla Niesłyszących w Krakowie

ZESPOŁY SZKÓŁ (Przedszkola/SP i G):

  1. Gimnazjum nr 20 w Gdańsku
  2. Gimnazjum nr 1 w Sztumie
  3. Gimnazjum nr 13 we Wrocławiu
  4. Gimnazjum nr 41 w Łodzi
  5. Gimnazjum nr 44 w Łodzi
  6. Gimnazjum nr 1 w Puszczykowie
  7. Gimnazjum nr 1 w Dzierżoniowie
  8. Gimnazjum nr 6 w Świdnicy
  9. Gimnazjum nr 6 w Koszalinie
  10. Gimnazjum nr 2 w Mielcu
  11. Gimnazjum nr 1 w Wolsztynie
  12. Gimnazjum nr 2 w Świdnicy
  13. Gimnazjum nr 1 w Białogardzie
  14. Gimnazjum nr 2 w Białogardzie
  15. Gimnazjum w Tarnowie Podgórnym
  16. Gimnazjum w Rokietnicy
  17. Gimnazjum w Rzgowie
  18. Gimnazjum w Wasilkowie
  19. Gminny Zespół Szkół w Dobiegniewie
  20. Szkoła Podstawowa w Wasilkowie
  21. Szkoła Podstawowa nr 56 w Krakowie
  22. Szkoła Podstawowa nr 60 w Gdańsku
  23. Szkoła Podstawowa nr 12 w Warszawie
  24. Szkoła Podstawowa nr 16 w Przemyślu
  25. Szkoła Podstawowa nr 25 we Wrocławiu
  26. Szkoła Podstawowa nr 83 we Wrocławiu
  27. Szkoła Podstawowa nr 84 we Wrocławiu
  28. Szkoła Podstawowa nr 98 we Wrocławiu
  29. Szkoła Podstawowa nr 63 we Wrocławiu
  30. Szkoła Podstawowa nr 107 we Wrocławiu
  31. Szkoła Podstawowa nr 5 w Malborku
  32. Szkoła Podstawowa nr 5 w Lesznie
  33. Szkoła Podstawowa nr 51 w Szczecinie
  34. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 111 w Łodzi
  35. Szkoła Podstawowa nr 36 w Łodzi
  36. Szkoła Podstawowa nr 20 w Poznaniu
  37. Szkoła Podstawowa nr 58 w Poznaniu
  38. Szkoła Podstawowa nr 6 w Poznaniu
  39. Szkoła Podstawowa nr 3 w Malborku
  40. Szkoła Podstawowa nr 1 w Grodzisku Wlkp.
  41. Szkoła Podstawowa nr 1 w Luboniu
  42. Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowym Tomyślu
  43. Szkoła Podstawowa nr 10 w Starachowicach
  44. Szkoła Podstawowa nr 105 w Świdnicy
  45. Szkoła Podstawowa nr 3 w Białogardzie
  46. Szkoła Podstawowa nr 4 w Białogardzie
  47. Szkoła Podstawowa nr 5 w Białogardzie
  48. Szkoła Podstawowa nr 2 w Puszczykowie
  49. Szkoła Podstawowa nr 2 w Świeciu
  50. Szkoła Podstawowa nr 3 w Luboniu
  51. Szkoła Podstawowa nr 3 w Dzierżoniowie
  52. Szkoła Podstawowa nr 3 w Iławie
  53. Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu
  54. Szkoła Podstawowa nr 4 w Goleniowie
  55. Szkoła Podstawowa nr 4 w Grodzisku Wlkp.
  56. Szkoła Podstawowa nr 4 w Luboniu
  57. Szkoła Podstawowa nr 5 w Pyskowicach
  58. Szkoła Podstawowa nr 6 w Kołobrzegu
  59. Szkoła Podstawowa nr 6 w Świdnicy
  60. Szkoła Podstawowa nr 8 w Świdnicy
  61. Szkoła Podstawowa nr 8 w Chrzanowie
  62. Szkoła Podstawowa nr 1 w Kędzierzyn-Koźlu
  63. Szkoła Podstawowa nr 9 w Kędzierzyn-Koźlu
  64. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Białymstoku
  65. Szkoła Podstawowa nr 43 w Białymstoku
  66. Szkoła Podstawowa w Chudowie
  67. Szkoła Podstawowa w Grąblewie
  68. Szkoła Podstawowa w Lusowie
  69. Szkoła Podstawowa w Lusówku
  70. Szkoła Podstawowa w Przeźmierowie
  71. Szkoła Podstawowa w Rokietnicy
  72. Szkoła Podstawowa w Rzgowie
  73. Szkoła Podstawowa w Tarnowie Podgórnym
  74. Szkoła Podstawowa w Więckowicach
  75. Szkoła Podstawowa w Wirach
  76. Szkoła Podstawowa w Będkowicach
  77. Szkoła Podstawowa w Kawnicach
  78. Szkoła Podstawowa w Wiągu
  79. Szkoła Podstawowa w Czaplach
  80. Szkoła Podstawowa w Terespolu Pomorskim
  81. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Bogatyni
  82. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Świebodzicach
  83. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Świebodzicach
  84. Publiczny Zespół Szkół Integracyjnych w Świebodzicach
  85. Zespół Szkół Integracyjnych nr 62 w Warszawie
  86. Publiczna Szkoła Podstawowa w Prószkowie
  87. Szkoła Podstawowa nr 6 w Mielcu
  88. Szkoła Podstawowa nr 7 w Mielcu
  89. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mielcu
  90. Niepubliczna Szkoła Podstawowa Promyk w Szczecinie
  91. Podstawowa Szkoła Społeczna Niedźwiednik w Gdańsku
  92. Szkoła Podstawowa Niepubliczna Fundacji Edukacyjnej Varsovia w Wilanowie
  93. Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO w Warszawie
  94. Szkoła Podstawowa nr 9 STO w Warszawie
  95. Społeczne Gimnazjum nr 333 STO w Warszawie
  96. I Zespół Szkół STO w Gdańsku
  97. Zespół Szkół STO w Białymstoku
  98. II Podstawowo-Gimnazjalny Zespół Szkół Społecznych STO w Gdańsku
  99. III Podstawowo-Gimnazjalny Zespół Szkół Społecznych STO w Gdańsku
  100. Zespół Szkół Fundacji SGMK w Wałbrzychu
  101. Katolicki Zespół Edukacyjny w Ostrowcu Świętokrzyskim
  102. Zespół Szkół w Kołobrzegu (Przedszkole/SP/G)
  103. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Legionowie
  104. Zespół Szkół w Łazach
  105. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Paniówkach
  106. Zespół Szkół nr 11 we Wrocławiu
  107. Zespół Szkół Samorządowych w Łagiewnikach (SP/G)
  108. Zespół Szkół w Gorzycach
  109. Zespół Szkół w Dłużcu (SP/G)
  110. Zespół Szkół w Korzkwi (SP/G)
  111. Zespół Szkół w Legionowie (SP/G)
  112. Zespół Szkół w Marcinowicach (SP/G)
  113. Zespół Szkół w Pilicy (SP/G)
  114. Zespół Szkół w Starych Żukowicach (SP/G)
  115. Zespół Szkół w Wolbromiu (SP/G)
  116. Zespół Placówek Specjalnych w Bystrzycy Górnej
  117. Zespół Szkół nr 110 dla Dzieci Przewlekle Chorych przy Szpitalu Klinicznym w Poznaniu
  118. Zespół Szkół Specjalnych nr 103 w Poznaniu
  119. Zespół Szkół Specjalnych nr 105 w Poznaniu
  120. Zespól Szkol Specjalnych nr 107 w Poznaniu
  121. Zespól Szkol Specjalnych nr 110 w Poznaniu
  122. Zespół Szkół nr 7 w Chojnicach
  123. Szkoła Podstawowa nr 5 w Chojnicach
  124. Zespół Szkół nr 16 w Białymstoku
  125. Zespół Placówek Oświatowych w Kadłubie
  126. Publiczna Szkoła Podstawowa w Rozmierce
  127. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Niesłyszących w Krakowie
  128. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Zgorzelcu
  129. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Stalowej Woli

PRZEDSZKOLA:

  1. Przedszkole Miejskie Nr 1 w Białogardzie
  2. Przedszkole Miejskie Nr 2 w Białogardzie
  3. Przedszkole Miejskie Nr 3 w Białogardzie
  4. Przedszkole Miejskie Nr 2 w Mielcu
  5. Przedszkole Miejskie Nr 8 w Mielcu
  6. Niepubliczne Przedszkole „SZCZĘŚLIWE DZIECKO” w Mielcu
  7. Przedszkole Niepubliczne Promyk w Szczecinie
  8. Przedszkole w Tarnowie Podgórnym
  9. Przedszkole w Skórzewie (Poznań)
  10. Przedszkole w Przeźmierowie
  11. Przedszkole w Lusowie
  12. Przedszkole Publiczne Nr 1 w Dzierżoniowie
  13. Przedszkole Publiczne Nr 2 w Dzierżoniowie
  14. Przedszkole Publiczne Nr 7 w Dzierżoniowie
  15. Niepubliczne Przedszkole FRAJDA w Świdnicy
  16. Przedszkole Specjalne nr 164 w Poznaniu
  17. Przedszkole Samorządowe Nr 5 w Chrzanowie
  18. Przedszkole Samorządowe Nr 7 w Chrzanowie
  19. Przedszkole Samorządowe Nr 9 w Chrzanowie
  20. Przedszkole Samorządowe Nr 11 w Chrzanowie
  21. I Niepubliczne Przedszkole w Chrzanowie
  22. II Niepubliczne Przedszkole w Jaworznie
  23. Przedszkole Samorządowe nr 12 w Białymstoku
  24. Przedszkole Samorządowe nr 35 w Białymstoku
  25. Przedszkole Samorządowe nr 51 w Białymstoku
  26. Przedszkole Samorządowe nr 81 w Białymstoku
  27. Przedszkole nr 1 w Stalowej Woli
  28. Przedszkole nr 6 w Stalowej Woli
  29. Przedszkole nr 7 w Stalowej Woli
  30. Przedszkole nr 9 w Stalowej Woli
  31. Przedszkole nr 10 w Stalowej Woli
  32. Przedszkole nr 11 w Stalowej Woli
  33. Przedszkole nr 15 w Stalowej Woli
  34. Przedszkole nr 18 im. Marii Montessori w Stalowej Woli