Prowadzący zajęcia w szkole trenerów

Prowadzący zajęcia w szkole trenerów

Beata Kotlińska – trener, współwłaścicielka firmy STREFA POTENCJAŁU
Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami. Jako trener przepracowała ponad 2400 godzin na sali szkoleniowej. Specjalizuje się w szkoleniach dla kadry zarządzającej placówkami i dla zespołów nauczycielskich. Praktyk metody pracy zespołowej Action Learning®. Uczestnicy jej szkoleń cenią przyjazną i sprzyjającą nauce atmosferę. Szkolenia bazują na doświadczeniach uczestników i na bogatym doświadczeniu prowadzącej. Energiczna i pełna zapału, wierzy, że w każdej pracy bardzo ważne są wiedza, umiejętności i właściwa postawa, a warunkiem niezbędnym do czerpania satysfakcji z tego, co się robi, są pozytywne przekonania i proaktywność życiowa. Absolwentka filologii romańskiej UAM w Poznaniu, studiów podyplomowych Akademia Trenera WSNHiD w Poznaniu oraz podyplomowych Coaching Profesjonalny na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. W trakcie certyfikacji International Coach Federation.

 

Bolesław Kotliński – trener, współwłaściciel firmy STREFA POTENCJAŁU
Od 5 lat trener w zakresie szkoleń dla zespołów i osób zarządzających. Przeprowadził wiele programów dla zespołów, dotyczących efektywnej współpracy i komunikacji, a także projektów mających na celu rozwój kompetencji zarządczych wśród ich szefów. Certyfikowany trener Myers-Briggs Type Indicator® (Kwestionariusz Typu Osobowości Myers-Briggs) oraz Thomas-Kilmann Instrument®. Członek Association for Psychological Type International. 10-letnie doświadczenie pracy w edukacji łączy z ponad 12-letnim doświadczeniem korporacyjnym w Oxford University Press.  Specjalizuje się w szkoleniach opartych na Kwestionariuszu Myers-Briggs Type Indicator® (MBTI®) dla kadry menedżerskiej z zarządzania zespołami, motywowania pracowników i osiągania celów, a także z organizacji pracy i zarządzania czasem.

Autorzy podręcznika z zarządzania dla dyrektorów szkół wydanego we wrześniu 2015 pod patronatem OSKKO pt.: „STREFA SZEFA”

a poza tym …
Pracują również z klientem indywidualnym, prowadząc coaching szefowski. Wspierają dyrektorów i ich zastępców w rozwoju zawodowym poprzez wzmacnianie i rozwijanie ich kompetencji zarządczych (takich jak zarządzanie zmianą w szkole) oraz pomagają w ustalaniu zasad współpracy z zespołem.

prywatnie …
Planują, że emeryturę spędzą na pisaniu książek i jako przewodnicy po Burgundii.

 

ANNA ŚLIWIŃSKA-SĄCZEK

Coach ACC ICF, trener kreatywnej metody Points of You®, trener biznesu i rozwoju osobistego, master NLP, absolwentka Marketingu i Finansów na Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu oraz Psychologii Pozytywnej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

Droga zawodowa, to 20 lat doświadczeń w pracy z ludźmi, m.in. jako doradca, coach, trener oraz menedżer.  Od 9 lat trener, co przekłada się na kilka tysięcy godzin spędzonych na kreatywnych działaniach na sali szkoleniowej.  W swojej obecnej aktywności trenerskiej i coachingowej pomaga innym zmierzyć się ze zmianą osobistą i zawodową. Jest certyfikowanym trenerem metody Points of You™, która wykorzystuje kreatywne narzędzia, takie, jak karty wartości czy obrazy do pogłębionej pracy nad sobą i pozwala klientom zmieniać perspektywę w celu poszerzenia pola możliwości życiowych. Jest autorem wielu programów trenerskich dla osób odpowiedzialnych w organizacjach za szkolenia i rozwój pracowników. Specjalistka od aktywnych metod przyswajania wiedzy pełna charyzmy, kreatywności i energii w działaniu. Uczestnicy jej szkoleń doceniają uważność, empatię, ciepło i serdeczność we wspieraniu.

Prywatnie miłośniczka flamenco i wytrwała adeptka sztuki wyrażania emocji poprzez taniec.

MARCIN ARENT

Trener organizacyjny z 12 letnim doświadczeniem.

Specjalista w zakresie identyfikacji potrzeb szkoleniowych oraz projektowania całych procesów szkoleniowych dla pracowników oraz kadry zarządzającej.

Ukończył Zaawansowany Kurs Trenera Biznesu w katowickim LABie.

Swoje doświadczenia zdobywał w największych polskich organizacjach. Projektował i prowadził tam także kursy trenerskie – jest współodpowiedzialny za zmiany procesów wdrożenia nowych pracowników.

Zwolennik pracy procesowej, wciąż doskonalący się w zakresie rozwoju kompetencji zarządczych oraz negocjacyjnych. W swojej pracy bazuje mocno na cyklu Kolba, określającego efektywne uczenie się ludzi dorosłych.

Na co dzień szczęśliwy mąż i ojciec dwóch córek, pasjonat książek oraz szeroko rozumianego rozwoju osobistego. 

http://www.szkolatrenerow.edu.pl